Hakkımızda

MB Design Studio

Antalya’ da doğmuştur. İlk - Orta ve Lise öğrenimine doğduğu şehirde devam edip, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nde Lisans eğitimini tamamlayıp, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mekan Tasarımı Bölümü‘nde İç Mimarlık Yüksek Lisansı yapmıştır.
İtalya Kent State Üniversitesi’nde workshop çalısmalarına katılmış, öğrenim hayatı boyunca birçok ofiste mesleğinin farklı dallarında staj ve çalışma tecrübeleri edinmiştir. 2012 yılında öğrenim hayatını tamamlayıp Yüksek Mimar olarak memleketine dönerek kendi mimarlık, iç mimarlık ofisi olan MB DESIGN’ ı kurmuştur. 2015 yılından itibaren ise mesleki kariyerini İstanbul da devam ettirmektedir.
Otel, alışveriş merkezi, iş merkezi, restaurant , cafe, konut, mağaza vb. birçok projeye hayat vermiştir. Her mekanın kendi ruhu olmalı savından yola çıkarak tasarladığı projelerin özgün, estetik ve işlevsel olması için çalışmakta ve mesleğini tutku ile yapmaya devam etmektedir. Bunun yanında çesitli dergi ve internet haber sitelerinde mesleki yazılar yazmaktadır.

Projeler